Agencja pracy za granicą Bydgoszcz

Dokonamy wszelkich formalności

Rozpocznij z nami karierkę za granicą

Znajdź z nami wymarzoną pracę!

Jesteśmy Agencją pracy działającą na polskim rynku już od 2011 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy na temat tego, jak wygląda praca tymczasowa za granicą, a w szczególności praca w Niemczech, znajdziemy dla Ciebie upragnione zatrudnienie. Pomożemy Ci w załatwianiu i organizacji wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy za granicą. Codziennie możesz liczyć na naszą wiedzę oraz umiejętności. Każdy szukający pracy znajdzie u nas liczne oferty zatrudnienia tymczasowego dopasowane do swoich potrzeb, kwalifikacji oraz wymagań. Praca za granicą, którą oferujemy, to między innymi stanowiska takie jak: ślusarz, spawacz, murarz czy elektryk. Ponadto, poszukujemy pracowników do prac budowlanych i wykończeniowych, sanitarno-hydraulicznych oraz specjalistów do montażu i demontażu konstrukcji stalowych. Nasza oferta, oprócz rynku krajowego, to również praca Niemcy, Francja, Szwecja, Norwegia. Jeśli zależy Ci na pewnej i legalnej pracy za granicą, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze satysfakcjonującego stanowiska.

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na runku pracy, podczas współpracy z naszymi Kontrahentami, kierujemy się przede wszystkim elastycznością oraz indywidualnością. Daje nam to możliwość maksymalnego dopasowania oferty do nawet najbardziej wygórowanych wymagań. Kładziemy nacisk na obopólne zaufanie oraz partnerskie relacje. To dzięki temu, nasza liczba stałych Partnerów i Zleceniodawców ciągle rośnie. Agencja pracy za granicą Bydgoszcz, to przede wszystkim
profesjonalny i kompetentny personel, dzięki któremu skutecznie i szybko realizujemy powierzone nam zadania i projekty. Nasi pracownicy wybierani są poprzez wywiad i dobór odpowiednich umiejętności zgodnie z wymaganiami naszych Partnerów. Pozwala to w znacznym stopniu obniżyć ponoszone przez naszych Klientów koszty. Ponadto wieloletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku pracy oraz znajomość obowiązujących praw pracowniczych w danych państwach, daje nam możliwość szybkiego reagowania na potrzeby rynku pracy oraz naszych Kontrahentów. Co więcej, od 2015 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o inwestycje deweloperskie. Jako główny wykonawca inwestycji deweloperskich podczas ich realizacji współpracujemy z najwyższej klasy architektami , fachowcami oraz specjalistami. Nasze doświadczenie pozwala na realizację projektów na najwyższym poziomie, a efekt końcowy jest powodem do dumy zarówno dla nas, jak i naszych Klientów.

InServ - Agencja pracy za granicą

InServ Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań
NIP: PL7831750954

Biuro

Tel: +48 791 335 119
Fax: +48 61 628 20 57

E-mail: info@inserv.com.pl

Rekrutacja

Tel: +48 577 511 922
Tel: +48 730 850 914
Tel: +48 790 335 199

E-mail: rekrutacja@inserv.com.pl


Działamy również w miastach:


Rzetelna firma InServ