Agencja pracy za granicą Kraków

Znajdziemy Ci pracę

z wysokimi zarobkami

Jesteś fachowcem branży budowlanej, który ze względów finansowych postanowił poszukać posady za granicą? Zastanawiasz się, od czego zacząć i na co należy zwrócić szczególną uwagę przy podpisywaniu umowy z zagranicznym pracodawcą? Jeśli chcesz by proces poszukiwania nowej pracy nie trwał długo a dodatkowo cały proceder związany z zatrudnieniem odbył się zgodnie z obowiązującymi przepisami to w tym wypadku najkorzystniejszą opcją będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji pracy.

Praca w Niemczech – lepsza płaca?

Praca za granicą to dla wielu osób jedyna szansa na zrealizowanie swoich marzeń o zakupie dużego domu czy wyjeździe wakacyjnym do tropików. Obecnie duża grupa bezrobotnych z Polski chętnie udaje się za zachodnią granicę. Niemcy to państwo o niskim procencie bezrobocia, dodatkowo lokalny rynek pracy bogaty jest w różnorodne oferty dedykowane pracownikom zagranicznym.

Jak wyglądają zarobki? W tej kwestii dużo zależy od stanowiska zatrudnienia, nie mniej jednak musimy pamiętać o tym, że miesięczne wynagrodzenie otrzymywać będziemy w walucie euro, co w efekcie zwiększy pensję ponad czterokrotnie. Ponad to niemiecki rynek pracy słynie z tego, że zapewnia pracownikom zdecydowanie lepsze warunki pracy.

Obecnie największe zapotrzebowanie na pozyskanie nowych pracowników wykazuje sektor branży budowlanej. Pracy w Niemczech poszukiwać mogą m.in.: ślusarze, murarze, dekarze, tynkarze, brukarze, spawacze itp. Bezrobotni, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi rodzinami na długi okres czasu, mogą zdecydować się, na podjęcie pracy tymczasowej za granicą. Wówczas w treści umowy zawarta zostanie dokładna dana wykonywania czynności zawodowych. 

Praca Niemcy – jak szukać? 

Praca za granicą niesie ze sobą wiele korzyści, niestety wiele osób zniechęca się już na samym początku. Etap przeglądania ofert może być męczący, co więcej decydując się na samodzielne działanie nigdy nie możemy mieć pewności, że uda nam się nawiązać współpracę z uczciwym pracodawcą. Jeżeli chcemy uniknąć zbędnych problemów a dodatkowo też przyspieszyć proces poszukiwań to dobrym wyjściem będzie udanie się po pomoc do agencji pracy za granicą Kraków. Jedną z takich firm jest agencja InServ, która zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem pracy w Niemczech, zrzeszając pracowników branży budowlanej. 

Agencje pracy dysponują wieloma ofertami pracy, które dopasowywane są do klientów pod kątem ich indywidualnych cech takich jak: zdobyte wykształcenie, doświadczenie oraz dodatkowe umiejętności. Ponad to, agencja pracy za granicą Kraków dba o bezpieczeństwo pracowników gwarantując im podjęcie jedynie legalnego zatrudnienia.

InServ - Agencja pracy za granicą

InServ Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań
NIP: PL7831750954

Biuro

Tel: +48 791 335 119
Fax: +48 61 628 20 57

E-mail: info@inserv.com.pl

Rekrutacja

Tel: +48 577 511 922
Tel: +48 730 850 914
Tel: +48 790 335 199

E-mail: rekrutacja@inserv.com.pl


Działamy również w miastach:


Rzetelna firma InServ