Agencja pracy za granicą Poznań

Pomożemy Ci znaleźć pracę

W niemczech

Obecnie co trzecia bezrobotna osoba podejmuje decyzję o wyjeździe za granicę w celach zarobkowych. Najczęściej wybieranym kierunkiem w dalszym ciągu są bez wątpienia Niemcy. Jeżeli zależy nam na szybkim znalezieniu zatrudnienia oraz bezpieczeństwie to w takiej sytuacji najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług agencji pracy za granicą. 

Czy praca za granicą się opłaca?

To pytanie z pewnością pojawia się w głowie każdego potencjalnego pracownika rozważającego wyjazd za naszą zachodnią granicę. Praca w Niemczech jest bez wątpienia korzystna pod względem wysokości uzyskiwanych zarobków. Zarabiając gotówkę w obcej walucie, w tym przypadku w EUR nasze przychody zwiększają się niemalże czterokrotnie.

Niemiecki rynek pracy jest otwarty i przyjaźnie nastawiony do pracowników z innych krajów, dodatkowo także bogaty w różnorodne oferty pracy. Najpopularniejszym sektorem zatrudnienia obcokrajowców jest branża budowlana. Osoby zdecydowane na długą rozłąkę z rodziną bez problemu znajdą tam stałe zatrudnienie co pozwoli im zrealizować marzenia o zakupie własnego mieszkania lub nowego samochodu. Praca tymczasowa za granicą jest rewelacyjną opcją dla osób, które chcą wyjechać jedynie na pewien okres czasu – kilka tygodni lub kilka miesięcy, po czym ponownie i bez zobowiązań będą mogli powrócić do ojczyzny. 

Gdzie szukać ofert pracy w Niemczech? 

Pracy za granicą można szukać na własną rękę, jeżeli jednak zależy nam na czasie a przede wszystkim bezpieczeństwie to wówczas warto byłby skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Agencja pracy Poznań świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Jedną z takich firm jest agencja InServ zajmująca się profesjonalnym pośrednictwem pracy z branży budowlanej w Niemczech. 

Jak zatem przebiega współpraca z agencją pracy? Po złożeniu aplikacji pośrednicy niemalże natychmiast przystępują do działania poprzez idealne dopasowanie kandydata pod względem zdobytych kwalifikacji zawodowych, doświadczenia i umiejętności. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bez najmniejszego problemu sprostamy wyzwaniom narzuconym przez nowego pracodawcę, co z kolei przełoży się na naszą wydajność. Dużą zaletą korzystania z usług agencji pracy Poznań ograniczenie formalności do zbędnego minimum oraz gwarancja bezpieczeństwa.

Poszukując pracy za granicą w Niemczech poprzez agencję pracy zmniejsza się ryzyko tego, że być może padniemy ofiarą nieuczciwego pracodawcy. Pośrednicy czuwają nad przebiegiem całego procederu nawiązywania umowy pomiędzy pracownikiem a właścicielem konkretnej zagranicznej firmy. 

InServ - Agencja pracy za granicą

InServ Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań
NIP: PL7831750954

Biuro

Tel: +48 791 335 119
Fax: +48 61 628 20 57

E-mail: info@inserv.com.pl

Rekrutacja

Tel: +48 577 511 922
Tel: +48 730 850 914
Tel: +48 790 335 199

E-mail: rekrutacja@inserv.com.pl


Działamy również w miastach:


Rzetelna firma InServ