Praca tymczasowa

za granicą

Przekonaj się o możliwościach pracy w Niemczech

Praca sezonowa potrafi wspomóc nasz rodzinny budżet i dołożyć nam gotówki, koniecznej na przykład do odremontowania domu. Praca tymczasowa w Niemczech to najlepsza opcja dla wszystkich, którzy cenią bliskie możliwości zarobienia, głównie w branży technicznej i budowlanej. Sprawdź, jakie masz możliwości pracy sezonowej w Niemczech. 

Praca tymczasowa – najlepsze stanowiska

Jakie stanowisko jest najlepsze, jeżeli chodzi o pracę tymczasową w Niemczech? To pytanie zadają sobie Polacy, którzy szukają lepszego zatrudnienia poza granicami kraju. Nie każdy z nich wie, co dokładnie wybrać i na jakie stanowiska aplikować.

Osobiście polecamy branże techniczne i budowlane – czyli spawalnictwo, działalność związana z elektryką, murarkę i inne specjalizacje, do których potrzeba mniej lub bardziej doświadczonych pracowników. To w nich można sporo dorobić, zwłaszcza jeżeli mówimy o zatrudnieniu tymczasowym. Podniesie ono nam nasze kwalifikacje, a także pozwoli dorobić w innej, wyższej walucie – w przypadku Niemiec w euro. Warto więc zastanowić się nad wyjazdem w tym celu, i to na poważnie.

Najlepsze stanowiska pracy za granicą


Praca za granicą jako murarz

Praca za granicą – tylko z profesjonalną agencją pracy

Jeżeli chcemy podjąć pracy za granicą na stanowisku, do którego jesteśmy przygotowani, warto zwrócić się do profesjonalnej agencji pracy.

Jaka agencja jest tą profesjonalną? Do dyspozycji poprzez Internet mamy wiele takich firm. Jak wybrać odpowiednią? Dobra agencja pracy sezonowej w Niemczech jest otwarta na przyszłych pracowników swoich klientów. Ich oferty są bardzo przemyślane, szczegółowe, a kontaktując się z nimi, potencjalny zatrudniony może otrzymać szereg odpowiedzi na nawet skomplikowane pytania. Nic nie jest utajnione, oferty bardzo często traktują o dodatkowym, darmowym noclegu na miejscu, a także o zwróceniu kosztów przejazdu z Polski do Niemiec. 

Te wszystkie opcje są odbierane pozytywnie – dzięki nim wiele osób może naprawdę wyjechać z naszego kraju do zachodniego sąsiada, do pracy sezonowej i dorobić.


Zobacz przykładowe oferty pracy


Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

InServ - Agencja pracy za granicą

InServ Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań
NIP: PL7831750954

Biuro

Tel: +48 791 335 119
Fax: +48 61 628 20 57

E-mail: info@inserv.com.pl

Rekrutacja

Tel: +48 577 511 922
Tel: +48 730 850 914
Tel: +48 790 335 199

E-mail: rekrutacja@inserv.com.pl


Działamy również w miastach:


Rzetelna firma InServ