Agencja pracy za granicą Wrocław

Pomożemy ze wszelkimi formalnościami

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy profesjonalną Agencją pracy, z wieloletnim doświadczeniem, zarówno na zagranicznym, jak i krajowym rynku pracy. Nasza główna siedziba znajduje się w Polsce, a na rynku istniejemy już od 2011 roku, oferując naszym klientom i partnerom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki bogatemu doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat posiadamy szeroką wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, o tym jak wygląda praca za granicą, a w szczególności praca w Niemczech. Ponadto nasza agencja pracy za granicą Wrocław, oferuje nie tylko pracę stałą, ponieważ możliwa jest też praca tymczasowa za granicą. W kontaktach zarówno z kontrahentami jak i pracownikami stawiamy na relacje partnerskie. Szczególną uwagę przykładamy do profesjonalizmu oraz innowacyjności w naszych usługach. Wybór zatrudnionych pracowników odbywa się poprzez dokładną selekcję, tak aby zarówno nasi klienci, jak i pracownicy, byli w pełni usatysfakcjonowani.

We współpracy z naszymi partnerami kierujemy się przede wszystkim indywidualnością oraz elastycznością. Pozwala nam to na obniżenie kosztów, jakie ponoszą nasi Kontrahenci oraz na maksymalne dopasowanie naszych ofert do ich specyficznych wymagań. Z kolei wykwalifikowany i doświadczony personel sprawia, że powierzone nam zadania i projekty relegalizujemy niezwykle sprawnie i szybko. Świadczy o tym, przede wszystkim, duża i ciągle powiększająca się liczba naszych usatysfakcjonowanych Zleceniodawców. Ponadto, w 2015 roku rozszerzyliśmy naszą działalność również o inwestycje deweloperskie. Projekt ten pozwolił zdobyć nam doświadczenie oraz wiedzę z zakresu tematyki budowlanej, co pozwala nam na realizację kolejnych takich inwestycji. Podczas realizacji każdego projektu, zatrudniamy najwyższej jakości fachowców, biura architektoniczne oraz inżynierów, aby uzyskać efekt końcowy na jak najwyższym poziome.

Co możemy zaoferować szukającym pracy?

Nasza oferta to przede wszystkim praca Niemcy, Szwecja, Francja, Norwegia oraz Polska. Oferujemy legalną i pewną pracę zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Każda osoba chętna podjęcia się pracy, znajdzie u nas ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, specjalizacji oraz wymagań. Obecnie prowadzimy rekrutacje dla specjalistów z zakresu elektryki, prac wykończeniowych oraz budowlanych, spawalnictwa, ślusarstwa, czy też prac rzemieślniczych. Dysponujemy szeroką ofertą pracy stałej oraz tymczasowej. Dzięki nam, możesz znaleźć wymarzoną pracę i zacząć zarabiać. Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do nas. Pomożemy w doborze stanowiska pracy oraz we wszelkich formalnościach.

InServ - Agencja pracy za granicą

InServ Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Przemysłowa 39/105
61-541 Poznań
NIP: PL7831750954

Biuro

Tel: +48 791 335 119
Fax: +48 61 628 20 57

E-mail: info@inserv.com.pl

Rekrutacja

Tel: +48 577 511 922
Tel: +48 730 850 914
Tel: +48 790 335 199

E-mail: rekrutacja@inserv.com.pl


Działamy również w miastach:


Rzetelna firma InServ